Poszukuję pięknych form w każdej materii, skupisku atomów.
Wpuszczam ruch w Twoje nieodkryte dotąd przestrzenie.

Pierwsza myśl, a raczej odczucie, że Joga jest moją ścieżką pojawiło się, gdy miałam jakieś 12, może 13 lat  i było żywą reakcją na jakiś anglojęzyczny dokument na temat jogi. Najwyraźniej moje zainteresowanie tematem było widoczne dla otoczenia, bo na 18-ste urodziny dostałam swoją pierwszą książkę o jodze. Podczas studiów, był to rok 2003, poszłam na swoje pierwsze zajęcia (pod okiem nauczyciela), pojawiła się płynność, pojawił się oddech i tak rozpoczął się flow, który trwa do dziś.


 Koniec studiów socjologicznych, praca magisterska, wiadomo – o jodze ;) Wybory zawodowe i ciągła chęć rozwoju świadomości ruchu i ciała,  „wyklarowały” nauczycielkę jogi w wiecznym procesie zmian i poszukiwań. Zostałam mamą, zaczęłam układać myśli, formalizować zainteresowania.  W latach 2010- 2014 ukończyłam  kurs jogi w nurcie vinyasa krama u Macieja Wieloboba w Krakowie gdzie doskonaliłam oddech i jego koordynację z ruchem, w chwili obecnej jestem pod uważnym okiem Patrycji Gawlińskiej (joginka.pl), przy której "walczę" z grawitacją i słabościami ciała. I tak do dziś. Uczę się od wspaniałych ludzi z całego świata <3 min. Magnusa Ringbera (joga powięziowa), Jamesa Earlsa autora książki "Born to Walk", Radka Rychlika (joga funkcjonalna). 

Na moich zajęciach łączę jogiczną kontrolę z intuicyjną, taneczną ekspresją i lekkością. Taniec daje mi poczucie wiecznej eksploracji ciała. Płynności ruchu oraz ekspresji, uczę się i doświadczam podczas warsztatów i festiwali. Dają mi poczucie, iż "ciało nie ma końca". Wciąż inspirują mnie Anna Haracz (Anatomia Ruchu), Natalia Iwaniec (Gaga Dance), miałam przyjemność uczyć się od Ursuli Schorn (Life Art Process), jednym z najbardziej inspirujących wydarzeń, była dla mnie kilkudniowa praca z aktorami Teatru Pantonimy im. Henryka Tomaszewskiego.

Mam poczucie, że im więcej gałęzi ze mnie wyrasta, tym stabilniejsze są moje korzenie. Porządkuję wiedzę i przemyślenia prowadząc fun page oraz blog JogaOli, współpracuję też z portalem joga.abc. 

Od 2014 roku dają upust kreatywnej części mojej osobowości w grupie teatralnej "Glutaminiam Sodu," gdzie wplatam teatr ruchu, prowadzę warsztaty weekendowe uczestniczę w eventach

Moją najmłodszą miłością jest dotyk i akupresura. Co często wplatam w zajęcia, zaczęło się od warsztatów masażu, kontakt improwizacji... Od przeszło roku, intensywnie uczę się masażu tajskiego. Pierwsza fascynacja i kurs podstawowy w YesheeSchool of massage u Hani Lubek, następnie dynamiczne podejście z Mateuszem Flakiem oraz głęboka praktyka odczuwania w technikach mistrza Takashiego Yoshizawy. Od września tego roku zgłębiam tajniki chińskiego starożytnego masażu TUI NA w Instytucie Medycyny Chińskiej w Krakowie.

 Pomagam ludziom w przekształcaniu ich relacji z ciałem i ze światem.  Najważniejsze jest dla mnie indywidualne podejście.

Zapraszam na jogę lub masaż, zapraszam do kreatywnej współpracy<3