Rodzaje zajęć

 

Czy są takie dni, że nie możesz skupić się na tym co robisz? Rozbiegane myśli, napięte mięśnie,bóle pleców, ciężkie ciało ciągnie Cię ku ziemi?  Zapraszam na  zajęcia jogi w podejściu vinyasa krama, czyli nurtu, którego fundamentalną ideą jest integracja ruchu, oddechu i uważności, ujętych w układy asan (pozycje jogi). Praktyka wzmocni całe ciało, bóle kręgosłupa oraz napięcie w karku ustąpią, a spokojny, uważny umysł zajmie się tym co naprawdę ważne. Ćwiczenia  oddechowe wydłużą i pogłębią świadomość wdechu i wydechu, nauczysz się jak dzięki nim wpływać na własne samopoczucie.

Regularna praktyka jogi, daje widoczne rozluźnienie (w obrębie ciała i głowy.)  Wzmocnienia mięśnie, odblokowuje stawy, reguluję pracę hormonów, ciało staje się elastyczne, ruchy nabierają gracji i stabilności a układ odpornościowy organizmu staje się bardziej wydajny. Osiągnij harmonię w ciele i umyśle, powiedz precz migrenom, zwiększ umiejętność opanowania emocji i radzenia sobie ze stresem w życiu codziennym.

Zajęcia indywidualne to optymalny, wykorzystujący wszystkie możliwe (dostępne mojemu doświadczeniu) narzędzia pracy z ciałem „trening”, dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb. Dużym atutem tej formy zajęć  jest ich elastyczny czas, miejsce oraz częstotliwość.

Zapraszamy na zajęcia JOGI RODZINNEJ, gdzie w wyjątkowy i twórczy sposób można spędzić czas razem z dzieckiem. Zajęcia jogi słyną ze zbawiennego wpływu na elastyczność ciała, stabilną postawę, wyciszenie. Przez skupienie na własnym ciele, emocjach docieramy do własnych potrzeb, pragnień. A co może być lepsze niż znajomość własnych potrzeb? Potrzeby naszych milusińskich! A co może być jeszcze lepsze? Obopólna relacja, świadoma, radosna zabawa!

Joga prenatalna wykorzystuje narzędzia jogi w sposób przemyślany, dostosowany do ciała i umysłu kobiety w tym rewolucyjnym, ważnym dla niej okresie. Podwyższony poziom hormonów powoduje w organizmie wiele zmian, które kobieta musi zaakceptować. Joga jest nauką świadomego kontaktu ze sobą i światem, co pomaga łatwiej i pełniej przejść ciążę i poród. Nie ogranicza się do ćwiczeń „na Sali” ale ułatwia codzienne funkcjonowanie.