Zapraszamy na zajęcia JOGI RODZINNEJ, gdzie w wyjątkowy i twórczy sposób można spędzić czas razem z dzieckiem. Zajęcia jogi słyną ze zbawiennego wpływu na elastyczność ciała, stabilną postawę, wyciszenie. Przez skupienie na własnym ciele, emocjach docieramy do własnych potrzeb, pragnień. A co może być lepsze niż znajomość własnych potrzeb? Potrzeby naszych milusińskich! A co może być jeszcze lepsze? Obopólna relacja, świadoma, radosna zabawa!

Wspólne spotkania, gdzie rodzic ćwiczy razem z dzieckiem, sprzyjają pogłębieniu więzi rodzinnych i poczuciu bliskości. Jest to szczególny moment gdzie dzieci pokazują swój świat dorosłym, a dorosły budzi w sobie dziecko. Pociechy wzmacniają swoje poczucie wartości i wyjątkowości. Ćwicząc i bawiąc się razem z dorosłym, który nie jest doskonały i również zmaga się ze swoim ciałem, pociechy wzmacniają swoje poczucie wartości, a przez ofiarowany im cenny czas, czują się potrzebne i wyjątkowe.

W trakcie zajęć opiekun i dziecko, doskonalą prawidłową postawę, budują nawyk zdrowego ruchu, elastyczność ciała, oboje uczą się asan. Joga Rodzinna to nie tylko wyjątkowa forma rozwoju fizycznego dziecka ale umiejętności komunikacji, empatii, bliskości z drugą sobą. Uczestnictwo pozwala wyrazić wewnętrzną energię, nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksacji, a wszystko to w atmosferze zabawy.

Przyjdź i baw się naprawdę. Zapomnij się na chwilę, podaruj dziecku to co masz najcenniejsze -CZAS.